Rozwiń swój potencjał

PelviFly Boost to rewolucyjny krok naprzód w ćwiczeniach mięśni dna miednicy. Interaktywny system treningowy składa się z urządzenia oraz bezpłatnej aplikacji. Jak działa? Siadasz na specjalnie zaprojektowanej miękkiej poduszce, łączysz się z aplikacją i ćwiczysz grając na telefonie. Nic prostszego! Dzięki precyzyjnym pomiarom treningowym, otrzymujesz plan o indywidualnej intensywności i praktyczne wskazówki.

Nasze klientki pytają co z mężczyznami

Już tysiące kobiet na całym świecie ćwiczy z aplikacją i urządzeniem. Dzięki badaniom, współpracy z najlepszymi lekarzami, fizjoterapeutkami, biomechanikami mięśni wypracowaliśmy efektywny i skuteczny system do treningu mięśni dna miednicy ze zdalnym wsparciem specjalistów.

Ale co z mężczyznami? Jak im pomóc? Nasze klientki pytały od samego początku. Po wielu próbach i testach wraz z inżynierami ze Stanford University z Doliny Krzemowej w USA zaprojektowaliśmy i wprowadzamy na rynek pierwszy na świecie system do treningu mięśni dna miednicy z urządzeniem i aplikacją dla mężczyzn!

Urządzenie do ćwiczeń PelviFly Boost można już teraz zamówić w przedsprzedaży. W pierwszym etapie dostępnych będzie w Polsce tylko 1 000 sztuk z dostawą w listopadzie 2021! Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie - nie czekaj. Zamawiając już dziś skorzystasz z rabatu 35%!

Ikona PelviFly

Gdzie są mięśnie dna miednicy u mężczyzn?

Znajdują się one w okolicy krocza, pomiędzy nasadą penisa i odbytem. Niezależnie od tego, czy jesteś młody, sprawny i chcesz rozwijać swój potencjał seksualny, czy Twoim celem jest profilaktyka problemów z erekcją czy kontrolą pęcherza. Ćwiczenia będą mieć ogromny wpływ na Twoją jakość życia

Ikona PelviFly

Grywalizacja wspiera osiąganie sukcesu

Częstym powodem, dla którego mamy problemy z utrzymaniem regularności treningów jest nuda. Z PelviFly Boost ćwiczysz, grając w aplikacji za pomocą mięśni dna miednicy. Twój trening staje się zabawą i przyjemnością. Będziesz sterował samochodem pokonując zakręty i omijając przeszkody

Urządzenie PelviFly
PelviFly - do treningu mięśni dna miednicy
Zamów PelviFly

Każdy mężczyzna powinien ćwiczyć dno miednicy
Co Ciebie zmotywuje?

Ikona PelviFly

SATYSFAKCJONUJĄCY SEKS

Rozwiń swój potencjał seksualny? Tylko 55% mężczyzn i 49% kobiet w Polsce jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego.

Ikona PelviFly

WZMOCNIONA EREKCJA

Mięśnie dna miednicy pełnią ważną rolę podczas seksu, a ich skurcz umożliwia wzmocnienie erekcji. Badania wykazują, że odpowiednie ćwiczenia rozwiązują problem z erekcją u 35% - 47% osób.

Ikona PelviFly

INTENSYWNE ORGAZMY

Trenując mięśnie dna miednicy możesz zintensyfikować swoje orgazmy. Jeśli chcesz, możesz mieć większą kontrolę nad swoją przyjemnością.

Ikona PelviFly

DŁUŻSZY CZAS STOSUNKU

Naukowcy udowodnili, że trening mięśni dna miednicy opóźnił moment wytrysku u od 55% do 83% badanych.

Ikona PelviFly

JESTEŚ SPORTOWCEM

Wysiłek fizyczny może być zarówno świetny jak i zabójczy dla dna miednicy. Dobrze dobrana aktywność wzmocni Twoje mięśnie. Źle zaplanowana może powodować przeciążenia, osłabienie i wzrost napięcia.

Ikona PelviFly

DZIAŁASZ NA WYSOKICH OBROTACH

Ćwiczenia mięśni dna miednicy są momentem, w którym jednocześnie wyciszasz się i relaksujesz. Pozbądź się stresu, który skumulował się w Twoim ciele w ciągu dnia.

Ikona PelviFly

LUBISZ MIEĆ KONTROLĘ NAD SWOIM ZDROWIEM

Zadbaj o ważną sferę swojego życia, nie czekaj aż problemy z dnem miednicy zaczną Cię ograniczać w życiu.

Urządzenie PelviFly

Urządzenie PelviFly Boost

Najwyższej klasy monitor kondycji mięśni dna miednicy. Smukła, miękka poduszka została zaprojektowana przez inżynierów z Doliny Krzemowej. Łącząc się z aplikacją PelviFly pozwala na monitorowanie pracy mięśni. Weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą oraz utrzymujesz aktywność lub rozluźnienie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Ikona PelviFly

Wystarczy, że na nim usiądziesz

PelviFly Boost jest urządzeniem zewnętrznym. Efektywność ćwiczeń wymaga poprawnej pozycji podczas treningu, ale z elegancka poduszką możesz ćwiczyć gdziekolwiek chcesz – w domu, w pracy czy na wyjeździe. Po prostu usiądź, połącz z aplikacją i steruj samochodem w grze. Nie musisz nawet się rozbierać. 

Ikona PelviFly

Cztery plany treningowe

Ćwiczenia z PelviFly są zarówno precyzyjne, jak i w pełni komfortowe. Odpowiadając na kilka pytań aplikacja pomoże wybrać Ci najlepszy dla Ciebie plan treningowy. Przygotowaliśmy 4 profile: Sexual Life, Sportsman, Prevention i Bladder weakness.

Ikona PelviFly

Wsparcie inteligentnych algorytmów

System PelviFly w płynny sposób odwzorowuje zadania jakie stawia biomechanika mięśni i stosuje zaprojektowane przez fizjoterapeutów protokoły rehabilitacji. Algorytmy analizują wyniki i postępy wprowadzając w czasie rzeczywistym modyfikacje planów treningowych.

Graj w aplikacji mobilnej i trenuj

Aplikacja wspierana algorytmami sztucznej inteligencji pozwali na wykonanie testu mięśni (skala Oksford i Perfekt), przygotuje spersonalizowany plan treningowy w formie zadań w grze oraz na bieżąco będzie analizować Twoje wyniki. Zastosowanie mechanizmów grywalizacji sprawia, że ćwiczenia są ciekawe i pozwalają na utrzymanie wysokiej regularności. 

Ikona PelviFly

Trójwymiarowe gry zostały zbudowane z wykorzystaniem technologii UNITY. Aktywując i rozluźniając mięśnie dna miednicy, sterujesz samochodem jadąc przez miasto. Pojazd porusza się ze stałą prędkością, a ty musisz kontrolować trakcję pokonując prawidłowo zakręty. Zdobywasz punkty, omijasz przeszkody, możesz porównywać czas poszczególnych etapów.

Ikona PelviFly

Stwórz wyzwanie i zaproś do współzawodnictwa innych graczy. W aplikacji zrobisz listę startową i na zmianę z przyjaciółmi pokonacie etapy wyścigu. Grając samodzielnie z każdym treningiem, zdobywasz kolejne poziomy trudności i zbliżasz się do osiągnięcia celu. Utrzymując regularność będziesz mógł wybrać rodzaj samochodu jakim podróżujesz.

Ikona PelviFly

System treningowy został zaprojektowany ze wsparciem inteligentnych algorytmów, które precyzyjnie dostosowują obciążenie treningowe do Twojej aktualnej kondycji mięśni. Monitoruj postępy i analizuj raporty z ćwiczeń w formie parametrów i wykresów. 

Zainteresowanie jest ogromne. Nie czekaj!

Pierwsze urządzenia pojawią się w sprzedaży już w listopadzie 2021! Na polski rynek udało nam się zarezerwować 1 000 Boostów. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie postanowiliśmy uruchomić przedsprzedaż.

Regularna cena urządzenia wynosi 780 zł. W przedsprzedaży obowiązuje zniżka 35%. Koszt urządzenia wraz z aplikacją to tylko 495 zł !!! Termin dostawy 17 listopada 2021. Brak dodatkowych kosztów przesyłki.

Jeżeli zmienisz zdanie i będziesz chciał zrezygnować z zamówienia to wysyłając do na maila do 31 października 2021 – otrzymasz zwrot 100% wpłaconej kwoty.

Dodatkowa promocja:

W ramach zakupu urządzenia otrzymasz również możliwość wykorzystania 30-minutowej konsultacji online z fizjoterapeutką/fizjoterapeutą na start ćwiczeń. Konsultację przeprowadzi wyszkolony PelviCoach po kursie telerehabilitacji. Rozmowa online obejmuje:
– omówienie problemów dotyczących mężczyzn
– wsparcie w określeniu celu ćwiczeń i ścieżki do jego osiągnięcia
– odpowiedzi na Twoje pytania oraz wysłanie podsumowania z zaleceniami.

Konsultacja jest opcjonalna, dzięki niej możesz rozpocząć ćwiczenia w najlepszy sposób. Nie jesteś jednak zobowiązany, aby z niej skorzystać. 

A Ty? Rozpoczynasz swój trening z PelviFly Boost?

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Dołącz do grupy KEGEL NINJA na facebooku,
aby trenować z tysiącem innych kobiet.

Dołącz do grupy na facebooku
Grupa  KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Nie jesteś pewna, czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.