PelviFly zostało stworzone, by pomóc każdej kobiecie

PelviFly to holistyczne rozwiązanie, które umożliwia trening mięśni dna miednicy w bezpieczny, intymny i efektywny sposób, dzięki urządzeniu, aplikacji treningowej i sieci najlepszych specjalistów.

Co to jest PelviFly?

PelviFly to rozwiązanie umożliwiające bezpieczny i skuteczny trening mięśni dna miednicy. Składa się z aplikacji mobilnej, urządzenia dopochwowego do ćwiczeń w domu (które powstało we współpracy z inżynierami z Doliny Krzemowej), platformy telemedycznej ze specjalnymi algorytmami oraz sieci wybitnych fizjoterapeutów, lekarzy, położnych i pielęgniarek współpracujących z nami w całej Europie.

PelviFly zostało zaprojektowane przez kobiety dla kobiet, które chciałyby polepszyć jakość swojego życia seksualnego, przygotować się do ciąży lub poradzić z problemem nietrzymania moczu.

Ikona PelviFly

JAK PELVIFLY MOŻE MI POMÓC?

Trenując z aplikacją wiesz, że ćwiczysz prawidłowo.

Aplikacja umożliwia Ci obserwowanie aktywności swoich mięśni, monitoruje Twoje postępy, pozwala na planowanie harmonogramu treningu oraz w każdej chwili umożliwia konsultacją ze specjalistą PelviCoach.

Co najważniejsze odpowiedni test w aplikacji, który wykonujesz raz w miesiącu z urządzeniem, pozwala ocenić postępy i dostosować ćwiczenia do Twoich możliwości.

Pierwsze efekty ćwiczeń odczujesz już po 12 tygodniach regularnego treningu.

Ikona PelviFly

JAK WYGLĄDA TRENING Z PELVIFLY?

Ćwiczysz kilka minut dziennie z pomocą urządzenia, które aplikuje się dopochwowo i które łączy się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie.

Aplikacja odwzorowuje w formie animacji aktywność mięśni dna miednicy, dzięki czemu od razu widzisz czy ćwiczysz prawidłowo i wiesz jakie ćwiczenia wykonywać oraz jakiej użyć siły. Aktywując i rozluźniając mięśnie, sterujesz grą w telefonie - zbierasz kwiaty, latach rakietą czy grasz w koszykówkę.

Urządzenie PelviFly
PelviFly - do treningu mięśni dna miednicy
Zamów PelviFly

Każda z nas powinna ćwiczyć dno miednicy
A co Ciebie motywuje?

Ikona PelviFly

POSIKAŁAŚ SIĘ KIEDYŚ ZE ŚMIECHU?

Mięśnie dna miednicy pełnią ważną rolę podczas seksu, a ich skurcz umożliwia wzmocnienie erekcji. Badania wykazują, że odpowiednie ćwiczenia rozwiązują problem z erekcją u 35% - 47% osób.

Ikona PelviFly

INTENSYWNE ORGAZMY

Trenując mięśnie dna miednicy możesz zintensyfikować swoje orgazmy. Jeśli chcesz, możesz mieć kontrolę nad swoją przyjemnością. Kabazza

Ikona PelviFly

PRZYGOTOWANIE DO CIĄŻY

Naukowcy udowodnili, że trening mięśni dna miednicy opóźnił moment wytrysku u 55% - 83% badanych.

Ikona PelviFly

JESTEŚ AKTYWNA?

Wysiłek fizyczny może być zarówno świetny jak i zabójczy dla dna miednicy. Dobrze dobrana aktywność wzmocni Twoje mięśnie. Źle zaplanowana może powodować przeciążenia, osłabienie i wzrost napięcia.

Ikona PelviFly

DZIAŁASZ NA WYSOKICH OBROTACH?

Ćwiczenia mięśni dna miednicy są momentem w ciągu dnia, w którym jednocześnie wyciszasz się i zwiększasz kontrolę nad ciałem.

Ikona PelviFly

CHCESZ MIEĆ KONTROLĘ NAD SWOIM ZDROWIEM?

Problemy w łóżku? Bóle kręgosłupa? Bieganie co chwilę do łazienki lub popuszczanie moczu podczas uprawiania sportu? Nie pozwól by poczucie wstydu Cię ograniczało.

Urządzenie PelviFly

Urządzenie PelviFly

Miękkie, silikonowe urządzenie z czujnikami i wibracjami zostało zaprojektowane przez inżynierów z Doliny Krzemowej. Stosowana jest przez tysiące kobiet w wielu krajach na świecie. Współpracując z aplikacją PelviFly pozwala na monitorowanie pracy mięśni. Weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą lub utrzymujesz napięcie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Już ponad 20 000 kobiet na całym świecie ćwiczy mięśnie dna miednicy z wykorzystaniem kGoal'a. Jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje w terapii mięśni dna miednicy trzy rodzaje wibracji: 20 Hz, 50Hz i wibracje biofeedback, w celu lepszej kontroli nad wykonywanym skurczem.

Ikona PelviFly

INFORMACJE TECHNICZNE:

  • urządzenie wykonane z silikonu medycznego VI klasy, materiał w 100% bez ftalanów
  • ekologiczna bateria ładowana przez USB, która raz naładowana pozwala na kilka tygodni treningu
  • długość: 9 cm, szerokość 3,8 cm, waga: 85 g
  • urządzenie odporne na działanie wody
  • 1 rok gwarancji

Aplikacja mobilna PelviFly

Pobierz aplikację już teraz i rozpocznij darmową edukację z wirtualnym asystentem. Dowiesz się jaką rolę pełnią mięśnie dna miednicy i jak o nie zadbać na każdym etapie życia. Aplikacja dostępna na iOS i Android.

Ikona PelviFly

Nie masz urządzenia? Skorzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy o mięśniach dna miednicy i poznaj ćwiczenia które możesz wykonać samodzielnie.

Ikona PelviFly

Jeżeli masz już niebieskie urządzenie do ćwiczeń to możesz wykonać test mięśni i zobaczyć jego wyniki, skonsultować się bezpłatnie z fizjoterapeutką PelviCoach oraz testować wszystkie funkcjonalności aplikacji przez 14 dni.

Ikona PelviFly

Po 14 dniach będziesz mogła wybrać jeden z 3 dostępnych pakietów:

  • BASIC – bezpłatne, samodzielne treningi,
  • SMART – ćwiczenia wspierane przez zaawansowane algorytmy
  • CARE – ćwiczenia pod opieką specjalisty PelviCoach

PelviCoach rozumie Twoje potrzeby

W PelviFly pracujemy z najlepszymi specjalistami – ginekologami, urologami, seksuologami i fizjoterapeutami – których misją jest pomaganie kobietom w treningu mięśni dna miednicy.

 
Ikona PelviFly

Wybieraj spośród specjalistów z całego świata, którzy będą wspierać Twój trening i motywować do osiągnięcia celu.

Ikona PelviFly

PelviCoach szczegółowo oceni wyniki testu mięśni, będzie czuwał nad przebiegiem treningów, doradzi co zmienić w nawykach dnia codziennego.

Ikona PelviFly

Zaufaj indywidualnym planom treningowym dostosowanym do Twoich potrzeb.

A Ty? Chcesz rozpocząć swój trening z PelviFly?

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Dołącz do grupy KEGEL NINJA na facebooku,
aby trenować z tysiącem innych kobiet.

Dołącz do grupy na facebooku
Grupa  KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Nie jesteś pewna, czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.