Wróć do bloga

Konsultacja online z fizjoterapeutką

Konsultacja zawiera:

  • zebranie wywiadu zgodnie z wystandaryzowaną procedurą,
  • jeśli ćwiczysz z urządzeniem PelviFly, to przeanalizujecie Twoje wyników testu mięśni oraz otrzymasz raport PDF,
  • określeniu celu ćwiczeń i ścieżki do jego osiągnięcia,
  • odpowiedzi na Twoje pytania oraz wysłanie podsumowania z zaleceniami.

Czas trwania konsultacji to 30 minut. Może odbywać się jako videokonsultacja lub telekonsultacja.

Z PelviFly każdego dnia ćwiczy klika tysięcy kobiet. Co miesiąc specjaliści przeprowadzają kilkaset konsultacji online! Poznaj opinie na ich temat 🙂

Opinie o aplikacji i konsultacjach online

Kto przeprowadzi konsultację?

Konsultację przeprowadzi wyszkolona specjalistka PelviCoach po kursie telerehabilitacji. Nasze specjalistki zajmują się wsparciem w treningach mięśni dna miednicy oraz terapią m.in. popuszczania moczu, pęcherza nadaktywnego, problemów ze satysfakcją seksualną czy bólami kręgosłupa. Profile PelviCoachów możesz zobaczyć po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer.

Zrzut ekranu z aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer – profil PelviCoacha Joanny Mróz

Kto może z niej skorzystać? 

Z konsultacji online mogą skorzystać wszyscy – zarówno osoby, które ćwiczą z PelviFly jak i te, które nie mają swojego urządzenia. Jeśli trenujesz z PelviFly, to podczas rozmowy omówicie dodatkowo Twoje wyniki.

Warto, aby każda aktywna kobieta, niezależnie od etapu życia, choć raz skonsultowała się z fizjoterapeutką. Jeśli jesteś w ciąży, planujesz ją lub jesteś po porodzie, to jest ona szczególnie ważna. Specjalistka pomoże Ci przygotować ciało do aktualnych i nadchodzących wyzwań.

Ile kosztuje?

Koszt konsultacji jest dostępny w aplikacji przy profilu każdej z fizjoterapeutek. Płatność za konsultację możesz zrealizować w aplikacji.

Jak umówić się na konsultację? 

Pobierz aplikację PelviFly & Kegel Ninja Trainer na telefon, a następnie sama wybierz specjalistkę PelviCoach, z którą chcesz się skonsultować 🙂